Skifiia International Art Textile Exhibition

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкрилася 15 міжнародна виставка художнього текстилю Скіфія, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

Відео:

На виставці представлені творчі роботи 115 авторів з 32 країн світу – Аргентини, Бельгії, Бразилії, Болгарії, Великої Британії, Гватемали, Греції, Данії, Естонії, Ірландії, Італії, Колумбії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Перу, Південної Африки, Польщі, Румунії, Словаччини, США, Туреччини, Угорщини, України, Фінляндії, Франції, Хорватії, Швейцарії, Швеції, Японії.

В залі демонструються твори в традиційних техніках, так і експериментальні роботи, різного розміру – від великих інсталяцій до маленьких об’єктів.

Роботи необмежені в розмірі та темі, адже метою виставки є показати можливості фантазії та образного мислення художника, зрозуміти, які теми хвилюють чи надихають авторів. Художники використовують традиційні матеріали: вовну, льон, бавовну, шовк, синтетичний, металевий і пластиковий дріт, сітку, папір; та техніки: ткацтво, вишивку, шиття, різні види друку, батик, фарбування іржею, аплікацію, повсть, в’язання. Є твори мистецтва, для створення яких застосовано нетрадиційні техніки та матеріали, а також експериментальні комбінації: готові та знайдені предмети, людське волосся, використані поліетиленові торбинки, медичні матеріали, рентгенівські знімки, механізми годинників тощо.

“Кожна надіслана до України робота є виявом довіри й поваги до держави України, а також символізує віру в нашу перемогу. Деякі українські та іноземні автори створили спеціальні роботи на підтримку, розуміння та солідарність з Україною. Багато хто вдумливо підійшов до вибору тем, висловлених у роботах, бажаючи подарувати українському глядачеві нові емоції або ж поділитися своїми враженнями чи висловити своє розуміння сьогодення”, розказують організатори.

Засновники та організатор виставки: Людмила Єгорова, Андрій Шнайдер, Анастасія Шнайдер.

Міжнародний моніторинґ здійснюється у рамах OCD місій.

OCD | 04.06.2024

Follow us on social media: FacebookTwitterInstagram, YouTube.