Громадські активісти спільними діями продовжують акцію щодо збереження життя на дорогах
![](https://www.ingocd.org/wp-content/uploads/2023/11/Tysmenytsia-save-life-2.jpg)
29.11.2019 p. представники громадської організації “Збережи життя на дорозі” відвідали м. Тисменицю, де для працівників місцевого дошкільного закладу провели майстер-клас по наданню першої домедичної допомоги, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.
Всі охочі мали змогу спробувати на макетах масаж серця та удосконалити свої навички як правильно врятувати дитину від удушення.
Додають у ОСD.
“Нещодавно наші представники громадської організації “Збережи життя на дорозі” поновили навчальну дорожню розмітку на території Тисменицького дошкільного навчального закладу з метою в ігровій формі водій-пішохід навчати дітей основним правилам дорожнього руху”,- розказує голова організації Ростислав Петришин.
Також на території тисменицького садочка відбулися навчання дітей правилам дорожнього руху та культура поведінки на дорозі. Для закріплення навченого дітям були роздані абетки-розмальовки з різноманітними трафунками на шляхах. Діти радісно дякували організаторам заходу і гостям поліцейським.
Відео:
Заходи відбулися за сприяння начальника Служби автомобільних доріг Василя Буджака, директора ДП “Дороги Прикарпаття” Андрія Сазонова, начальника Тисменицького відділу поліції Ігора Влашина та Mіжнародної неурядової організації.
Тільки за 2018-2019 роках, громадською організацією “Збережи життя на дорозі” було навчено понад 5 тисячі дітей у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Програма фінансується власними коштами організації “Збережи життя на дорозі”.
OCD | 29.11.2019
Follow us on social media: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube.