Громадські активісти спільними діями продовжують акцію щодо збереження життя на дорогах

29.11.2019 p. представники громадської організації “Збережи життя на дорозі” відвідали м. Тисменицю, де для працівників місцевого дошкільного закладу провели майстер-клас по наданню першої домедичної допомоги, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

Всі охочі мали змогу спробувати на макетах масаж серця та удосконалити свої навички як правильно врятувати дитину від удушення.

Додають у ОСD.

“Нещодавно наші представники громадської організації “Збережи життя на дорозі” поновили навчальну дорожню розмітку на території Тисменицького дошкільного навчального закладу з метою в ігровій формі водій-пішохід навчати дітей основним правилам дорожнього руху”,- розказує голова організації Ростислав Петришин.

Також на території тисменицького садочка відбулися навчання дітей правилам дорожнього руху та культура поведінки на дорозі. Для закріплення навченого дітям були роздані абетки-розмальовки з різноманітними трафунками на шляхах. Діти радісно дякували організаторам заходу і гостям поліцейським.

Відео:

Заходи відбулися за сприяння начальника Служби автомобільних доріг Василя Буджака, директора ДП “Дороги Прикарпаття” Андрія Сазонова, начальника Тисменицького відділу поліції Ігора Влашина та Mіжнародної неурядової організації.

Тільки за 2018-2019 роках, громадською організацією “Збережи життя на дорозі” було навчено понад 5 тисячі дітей у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Програма фінансується власними коштами організації “Збережи життя на дорозі”.

OCD | 29.11.2019

Follow us on social media: FacebookTwitterInstagram, YouTube.