Ініціативна група небайдужих франківців вимагає від влади міста допомогти у спинянні створення кризового центру – притулку для осіб постраждалих від домашнього насильства, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

5 липня 2019 року, в залі засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбулася пресконференція “Протидія домашньому насильству”, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

Спікерами виступили представники уповноважених підрозділів органів Національної поліції, Служби у справах дітей, Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління охорони здоров’я, Департаменту освіти та науки, Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Департаменту молодіжної політики та спорту.

На зустрічі були присутні громадськi організації такі як ГО “Культурно-освітнє товариство інвалідів” УМГ”, представники Міжнародної неурядової організації співпраці та розвитку та місцеві ЗМІ.

Відео FRANKIVSK.INFO: https://www.facebook.com/frankivsk.info/videos/455345391917989/

Фото:

Міжнародний моніторинґ здійснюється у рамах OCD місій.

OCD | 5.7.2019

Follow us on social media: FacebookTwitterInstagram, YouTube.