U-Report: оцінка якості роботи місцевих судів

В приміщенні конференц-залу місцевого готелю в Івано-Франківську відбулася презентація результатів проекту “U-Report: оцінка якості роботи українських місцевих судів Івано-Франківської області”, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

Організаторами події виступили: ГО “Культурно-освітнє товариство інвалідів “Українська Молодіжна Група” (Андрій Марков-керівник проекту U-Report, Андрій Філіпчук-менеджер проекту), Науковий парк та Навчально-науковий Центр соціологічних досліджень Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (Ольга Максимович, директорка), Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області. Як повідомили організатори, захід здійснювався за підтримки американського народу USAID в рамках програми “Нове правосуддя”.

Представники Міжнародної неурядової організації на запрошення керівника проекту Андрія Маркова здійснювали фото та відео супровід заходу.

Результати проекту “U-Report: оцінка якості роботи місцевих судів Івано-Франківської області”:
– опитано відвідувачів усіх судових установ Івано-Франківської області;
– налагоджено партнерські взаємини із 95 % судових відомств Івано-Франківської області;
– масив даних – 1400 інтерв’ю;
– розроблено 89 практичних рекомендацій судовим установам регіону задля покращення їхньої роботи;
– дослідження проведене на базі спеціалізованої цифрової платформи із високим ступенем захисту надійності та автоматичною обробки даних.

“Опитування проводилося в усіх судових установах івано-Франківської області на базі спеціалізованої цифрової платформи на основі Карток громадського звітування. Теоретична генеральна сукупність оцінена на основі спеціальних повідомлень судових установ про середню чисельність відвідувачів впродовж одного робочого дня. За усередненими офіційними повідомленнями судових установ Івано-Франківської області з’ясовано, що впродовж одного робочого дня близько 1300 громадян відвідують судові установи краю. Найбільша частка навантаження (31,7%) потоку відвідувачів припадає на Івано-Франківський суд”,- розказує експертка проекту, Директорка навчально-наукового Центру соціологічних досліджень, докторантка Ольга Максимович.

“Крім того, найбільше людей скаржаться на розгляд справ в обмеженому часі. Друге – неявки сторін чи прокурорів”,- додає Андрій Марков, голова ГО “Культурно-освітнє товариство інвалідів “Українська Молодіжна Група”.

Підсумки опитування:

Фото/відео: OCD

OCD | 17.10.2019

Follow us on social media: FacebookTwitterInstagram, YouTube.