Google оштрафовано на мільйон гривень

Українське товариство з обмеженою відповідальністю ГУГЛ оштрафували на один мільйон гривень, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

hand of the Kremlin

“Державний уповноважений Антимонопольного комітету України вимогою виборов штраф про українське товариство з обмеженою відповідальністю ГУГЛ на суму одного мільйону гривень. Сталося це після того, як згадана компаній аз міжнародним елементом законом встановленому порядку не надала запотребованої інформації”, – інформує очільник спеціальної моніторинґової місії OCD.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Гугл” за неподання у встановлений строк інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України, оштрафовано на 1 млн грв.

Зазначається у повідомлені відомства. Відповідне рішення ухвалено 2 квітня 2021 року.

Розмір штрафу обумовлюється обтяжуючими обставинами, а саме тим фактом, що ТОВ “Гугл” не надавало Комітету затребувану інформацію більше року.

За словами експертів Спеціальної моніторинґової місії OCD, інформація була необхідна Комітету для розслідування за заявою фізичної особи-підприємця щодо блокування його облікового запису у додатку “Google Мій бізнес”.

Задля уникнення подібних санкцій у Спеціальній моніторинґовій місії Міжнародної неурядової організації співпраці та розвитку знову закликають всіх суб’єктів господарювання на необхідності неухильного дотримання чинного законодавства в Україні, зокрема вимог конкурентного законодавства та закону України про рекламу.

Довідка: ТОВ “Гугл” офіційно зареєстровано в Україні 20 червня 2007 року у м. Києві, код ЄДРПОУ 35252040, голова Пол Теренс Манікль. Засновниками товариства з обмеженою відповідальністю є американські компанії “Гугл Інтернешнл ЛЛС” і “Гугл ЛЛС”, власниками яких є Лавренс Едвард “Ларі” Пейдж і Сєрґей Брін.

OCD | 05.04.2021

Цікаво читати:

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.