Photo documentary exhibition Communism=rashizm

Представники Міжнародної неурядової організації співпраці та розвитку (International Non-Governmental Organization for Cooperation and Development) побували на документальній виставці “Комунізм=рашизм”.

Дана виставка підготовлена Галузевим державним архівом українського інституту національної пам’яті й має на меті показати паралелі між злочинами комуно-російського режиму та сучасної політики терористичної федерації, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

Відкритий воєнний напад терористичної федерації – вторгнення в Україну військ держави-терориста після 24 лютого 2022 під час восьмирічної повномасштабної російської війни є продовження геноциду проти українців, який чинив комуно-російський тоталітарний режим (СРСР).

Для наочного прикладу використано історій українців з ХХ та ХХІ століть, які постраждали від комуністичного та рашистського режимів відповідно. Під час виставки використані 8 виставкових стендів англійською та українською мовами.

Додають ОСD експерти.

Виставку в українському місті Івано-Франківськ відкрили 27 квітня 2023 року на вулиці Дмитра Вітовського біля скверу Адама Міцкевича, триватиме вона до 16 травня 2023 року.

Фоторепортаж:

OCD | 27.04.2023

Приєднуйтесь до OCD каналів на FacebookTwitterInstagram та YouTube.