Нова поштова марка “Ми разом!” – символ дружби та партнерства між Іспанією й Україною

Поштова марка “Ми разом!“: Україна – Іспанія

12 жовтня 2022 року у Львові відбулася урочиста презентація марки “Ми разом!“ та спецпогашення нових конвертів. Поштова марка “Ми разом!“ має символізувати дружбу та партнерство між Іспанією та Україною, інформує Міжнародна неурядова організація співпраці та розвитку (OCD).

Презентація відбулась у Львівській ОВА: МИ РАЗОМ! ¡Estamos juntos

Перші відбитки печатки на марках та нових конвертах поставили місцеві представники державного акціонерного товариства Укрпошти разом з Радником з питань міжнародного співробітництва Львівської обласної військової адміністрації Юрієм Котиком і Надзвичайним та Повноважним послом королівства Іспанія в Україні Рікардом Лопес-Аранда Яґом.

На філателістичній продукції зображено рукостискання у національних кольорах прапора Іспанії й України. Тираж властної марки – тисяча екземплярів. Основне її призначення – подяка міжнародним партнерам, зокрема іспанським, та діяспорі за допомогу, яку вони надають Українській Республіці у боротьбі з державою-агресором.

За словами ініціатора виготовлення марок та конвертів філателістичну продукцію роздаватимуть в Іспанії, як особливий сувенір. Невдовзі аналогічну марку введуть в обіг в Іспанії та вона стане символічним сувеніром для усіх, хто підтримує українсько-іспанські відносини, додає активіст Юрій Котик.

Поштові марки виготовили в межах проєкту Властна марка. Її ідея полягає в тому, щоб будь-хто міг замовити поштову продукцію за персональним дизайном. Ціна виготовлення малого аркушу становить 270 гривень.

Символічним є те, що презентація відбулась у день, коли в Іспанії відзначають державне свято — День Іспанського королівства.

OCD | 12.10.2022

 

Цікаво читати: Відбудова міст як відбудова суспільства

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.