Нова поштова марка “Ми разом!” – символ дружби та партнерства між Чехією й Україною

Поштова марка “Ми разом!“: Україна – Чехія

Jsme spolu!

28 жовтня 2022 року у Києві відбулася урочиста презентація марки “Ми разом!“ та спецпогашення нових конвертів. Поштова марка “Ми разом!“ має символізувати дружбу та партнерство між Чехією та Україною, інформує Міжнародна неурядова організація співпраці та розвитку (OCD).

Презентація відбулась в Київському головпоштамті: МИ РАЗОМ! Jsme spolu!

Перші відбитки печатки на марках та нових конвертах поставив генеральний директор державного акціонерного товариства Укрпошти разом з депутатом Верховної Ради України та співголовою чесько-української міжпарламентської групи і Надзвичайним та Повноважним послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою.

На філателістичній продукції зображено рукостискання у національних кольорах державних прапорів Чехії й України. Тираж екземплярів не оголошувався. Основне призначення власної марки – подяка міжнародним партнерам, зокрема чеським, та діяспорі за допомогу, яку вони надають Українській Республіці у боротьбі з державою-агресором.

За словами ініціатора виготовлення марок і конвертів Юрія Котика філателістичну продукцію роздаватимуть в Чехії, як особливий сувенір.

Jsme spolu!

Поштові марки виготовили в межах проєкту Власна марка. Її ідея полягає в тому, щоб будь-хто міг замовити поштову продукцію за персональним дизайном. Ціна виготовлення малого аркушу становить 270 гривень.

Символічним є те, що презентація відбулась у день, коли в Чехії відзначають державне свято — День чеської державності.

Президент України Володимир Зеленський присвоїв чеській Празі почесну відзнаку “Місто-рятівник”.

OCD | 28.10.2022

 

Цікаво читати: Відбудова міст як відбудова суспільства

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.