New books by Ukrainian authors in the National Library of the Czech Republic

Добровольці збагатили українськими книжками фонди Слов’янської бібліотеки в Празі, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку з посиланням на JARMART.INFO.

Олександр Музичко “Грузини в історії південної України: спільне море та доля”

Так, наприклад очільник української делегації Національній бібліотеці Чехії – Слов’янській бібліотеці подарував нове наукове фахове видання кандидата історичних наук, доцента Одеського національного університету імені І. Мечникова Олександра Музичка “Грузини в історії південної України: спільне море та доля”.

Директор Слов’янської бібліотеки тримає „Грузини в історії південної України: спільне море та доля“
Директор Слов’янської бібліотеки тримає „Грузини в історії південної України: спільне море та доля“

Тим самим, поповнили фонди україніки в Чеській Республіці.

Довідка: Слов’янська бібліотека в Празі є публічною, спеціалізованою, науково-дослідницькою та славістичною бібліотекою. Це одна з найбільших славістичних бібліотек у Европі. З моменту свого створення, в 1924 році бібліотека систематично поповнює, обробляє, зберігає та робить доступним для громадськості світову славістичну літературу, зокрема історичну, філологічну та політологічну. Нині празький фонд Слов’янської бібліотеки налічує понад 800000 томів бібліотечних документів, колекцію карт, плакатів, аудіо, відео та художніх матеріалів, з яких понад п’ятдесят тисяч – україніка. Її книжковий фонд з українською проблематикою після фондів в України є найбільший у світі.

Джерело: https://www.jarmart.info

OCD | 08.04.2017

 

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.