Andriy Modrytskyi: An act of vandalism in Alcalá de Genares

21 вересня 2020 року стало відомо про черговий акт вандалізму в Королівстві Іспанії, в місцевому парку в Алкалі де Генарес. Вандали пошкодили плити та наглумилися над українським меморіалом, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

The Left Coalition

Черговий акт вандалізму над українським меморіалом, що в Алкалі де Генарес, був скоєний невідомими маргіналами кілька днів тому. Після декількох років затишшя, як тільки політична рівновага України похитнулася, так звані “антифашисти” знову піднімають голови та, як ті коти, підступно шкодять.

Написав на сторінках приватної соцмережі Facebook Андрій Модрицький.

Андрій Модрицький звернувся до Посольства України в Іспанії, аби відреагували на цей факт. Також закликав кожного українця, який проживає в Іспанії сьогодні, не залишатися байдужим до таких вчинків.

Нам знову треба обстоювати своє, як і п’ять років тому. Пам’ятайте, що незалежність та повагу до України не здобуде для нас ніхто, крім нас з вами.

Наголошує активіст А. Модрицький.

Довідка: 31 травня 2014 року на території муніципального парку Андалусія м. Алкала де Генарес (Мадридська автономія) відбувся урочистий захід “Садок вишневий коло хати…”, під час якого було посаджено 47 саджанців вишень з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, а також вшанування пам’яті його духовних нащадків – Героїв Небесної Сотні. Захід був проведений за ініціативи іспанської громадської організації “Українська патріотична асоціація “Воля” та за сприяння мерії м. Алкала де Генарес, місцевої організації “Українці Алкали”, Посольства України в Іспанії, представників української греко-католицької та православної церкви Іспанії, місцевих асоціацій Мадриду та Мадридської автономії, які займаються українцями.

Цікаво читати:

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.