OCD: A girl from Ukraine won the beauty contest Miss Model of the World-2017

25 листопада 2017 році, у місті Шеньчжень, яке межує з Гонконгом відбувся фінал конкурсу “Miss Model of the World-2017”. Серед 70 претендентів корону виборола 20-річна студентка із Старокостянтинова Лілія Галушко, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

Miss Model of The World

“Miss Model of the World 2017”. Для мене була велика честь представляти Україну на міжнародному конкурсі такого масштабу. Я щаслива, що мені вдалося принести перемогу для нашої країни. Цей конкурс багато чого значить для міжнародної дружби. Спасибі всім за підтримку.

Йдеться у дописі мовою держави-агресора на FB строінках Лілії.

Крім головної перемоги, студентка отримала перемогу в номінації “Miss Model of Best Body/Figure 2017”.

Довідка: Лілії Галушко закінчила Старокостянтинівську школу № 3, навчалася у Старокостянтинівській музичній школі. Зараз дівчина навчається в інституті кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв, спеціальність – тележурналіст та ведучий телепрограм. І паралельно — працює. Вона ведуча “Світських хронік”, солістка гурту “Доміно”, учасниця проєкту “Супермодель по-українськи”, сюрреаліті-шоу Київ вдень і вночі”, переможниця конкурсу “Міс Шарм-ель-Шейх”, друга віце-міс конкурсу “Miss Blond Ukraine-2016”, колишня учасниця балету Амадора Лопеса.

Цікаво читати: Представник з України стала найкрасивішою жінкою планети

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.