Museum of the Ukrainian Diaspora: We are 20 years old!

29 травня 2019 року Музею української діаспори виповнюється двадцять років. Його створили у 1999 році в реконструйованій печерській садибі кінця 18 століття як Музей культурної спадщини – відділ Музею історії міста Києва, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку з посиланням на пресове повідомлення закладу.

Музей української діаспори
Музей української діаспори, Московська, 40-Б, Київ.

Від самого початку створення експозиція розповідала про українську діаспору, життя та діяльність наших земляків за кордоном. Тож у 2015 році заклад було перейменовано на Музей української діаспори та переведено в статус філії.

Йдеться у повідомлені.

В музеї обіцяють й надалі дивувати відвідувачів новими цікавими проєктами. З нагоди ювілею пропонується добірка архівних світлин унікального будинку різних періодів.

Довідка: Музей української діаспори засновано у 1999 році. Інституція є філією Музею історії м. Києва. Експозиція музею розповідає про історію української еміграції та відомих українських емігрантів. В музеї можна ознайомитись з життям та творчістю видатних діячів культури, науки та мистецтва українського походження, побачити унікальні світлини та документи. Адреса: Україна, м. Київ, вул. Московська, 40-Б, станція метро “Арсенальна”.

 

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.