Новокривотульська загальноосвітня школа

Громадська організація “Збережи життя на дорозі” завітала до Нових Кривотул, де у Новокривотульській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів представники організації провели майстер-клас по наданню першої домедичної допомоги, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

Також громадські активісти школярам нагадали загальні правила дорожнього руху.

Практичний курс, який провів студент Івано-Франківського національного медичного університету Петришин Ростислав складався з таких тем:
Правила безпеки при наданні першої домедичної допомоги.
Серцево-легенева реанімація (практика).
Допомога при судомах (епілептичному припадку).

Всі охочі мали змогу спробувати на макеті масаж серця та попрактикувати як правильно врятувати людину.

“В рамах розробленої у 2016 році комплексної програми по подоланню дорожньо-транспортних пригод, наша організація “Збережи життя на дорозі” нещодавно нанесла дорожню розмітку на території Новокривотульській загальноосвітній школі, з метою в ігровій формі водій, пішохід навчати дітей основним правилам дорожнього руху.

Тільки за 2018 р., громадською організацією “Збережи життя на дорозі” було навчено понад 4 тисячі дітей у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Програма фінансується за власні кошти організації”,- додає представник ГО “Збережи життя на дорозі” Ростислав Петришин.

Спільними зусиллями збережемо життя!

Відео: https://fb.watch/o5bzp6wMhh/

 

OCD | 19.3.2019

Приєднуйтесь до OCD каналів на FacebookTwitterInstagram та YouTube.